Christian Breton Infinite Lashes

Blakstienas stiprinantis serumas

Blakstienų serumas stiprina blakstienas per visą jų ilgį, storina ir suteikia ilgaamžiškumo. Tai puiki alternatyva be jokio šalutinio žalingo poveikio blakstienoms.

Mokslininkų atrasta formulė po daugelių klinikinių bandymų nustatė, kad serumas sustiprina ir ilgina blakstienas, jau po kelių  savaičių naudojimo blakstienos sustiprėja ir yra pamaitinamos.

Privalumai:

• Stiprina • Maitina • Tankina • Apsaugo

Ingredientai ir jų poveikis:

Kasdienis makiažas ir amžius išvargina blakstienas, atima iš jų aliejų, taip išsausina, išdrasko bei išplonina jas, todėl blakstienos praranda apimtį bei sveiką išvaizdą. Poros taip pat gali užsikimšti ir sužaloti  blakstienų struktūrą, o tai kenkia naujų blakstienų augimui. Šis blakstienų serumas atkuria ir apsaugo blakstienas nuo būsimos žalos.

Serumas sudėtyje turi unikalų XLashTM Sympeptido ir Superproteino mišinį, kurio dėka blakstienos tampa storesnės, tankesnės ir sveikesnės. Trumpos, negyvybingos blakstienos pastebimai atkuriamos per gana trumpą laikotarpį.

Veiklioji medžiaga: SymPeptide simpeptidas

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad SymPeptidas gali pailginti, pastorinti ir sutvirtinti blakstienas vos po kelių savaičių naudojimo.

Po 28 dienų serumo naudojimo blakstienos paaugo 46.3%,

po 42 dienų naudojimo – 59.14%

Talpa: 4ml

Produktą galite įsigyti –  Parduotuvėse DOUGLAS

serumas perfumes