NAYASSIA Plume d’Occident

Plume d’Occident – gyvybinga, jaudinanti kolekcija, per kvapus pasakoja apie gyvenimo išmintį, apie odisėją, ateities pažadus, meilę Long Ailende ir tt…

HYMNE A L’AMOUR

Inspiracija 

1949 m. 

Edit Piaf ir Marcel Cerdan žinomos dainininkės ir žinomo boksininko amžinos meilės romanas ir jų kelias į sėkmę. Tuo metu gatvės dainininkė ir populiarus prancūzų boksininkas išvažiuoja užkariauti Ameriką. Atsitiktinai jie susitinka Niujorke, likimo sankryžoje. Trumpas ir tyras susitikimas tampa jų didžiulės meilės pradžia.

Nuo tos akimirkos įsimylėjėliai nepalieka vienas kito. Jie buvo labai atsidavę vienas kitam, Piaf dedikavo vieną garsiausių savo dainų, Hymne à l’amour, Cerdanui.

Pradėję nuo nieko, abi prancūzų legendos patiria didžiulę šlovę ir gyvena apakinti aistros, kol danguje, tarp Paryžiaus ir Niujorko užgesta viena žvaigždė. (Marcel Cerdan žuvo per lėktuvo katastrofą).

 Aromatas

Aromatinę puotą atveria Vie en Rose, „rožinis gyvenimas“. Šilta ambros balzamų nata sustiprina kilnią raudonojo mandarino esencijos skambesį, akomponuojant pudrinėms gėlėms. Stiprūs muskusai ištirpsta ir susilieja su oda, lyg antra oda.

Viršutinė nata: raudonas mandarinas, aldehidai

Širdies nata: heliotropas, irisai, rožės

Bazinė nata: muskusas, ambra, vanilė

Aromatą galite įsigyti –  Parduotuvėse DOUGLAS  ir Private Label Vilnius