Christian Breton Royal Orchid Longevity Eye Cream

Karališkos Orchidėjos paakių kremas

Visų tipų odai.

Išskirtinė Orchidėjų esensijos ilgaamžiškumo galia pristatyta naujoje Christian Breton paakių priemonėje. Daugelis orchidėjų rūšių gali gyventi net iki 100 metų!

Christian Breton tyrimų laboratorija atrado unikalų būdą kovoti su paakių srities raukšlėmis ir odos stangrumo praradimu. Amžiui nepaklustanti karališkos orchidėjos galia panaudota naujos kartos Christian Breton paakių priemonėje maksimaliam  rezultatui pasiekti, sudėtyje jungia itin aukštą orchidėjų ekstrakto koncentaciją ir itin greitą odos įsisavinimą. Dvigubo poveikio kremas dramatiškai sumažina raukšlių gylį ir akivaizdžiai padidina odos stangrumą.

Lengvos tekstūros kremas aprūpina odą drėgme, taip padėdama kovoti su raukšlėmis, odos nukarimu ir įdubimais. Unikali kremo sudėtis, skirta jautrių paakių srities priežiūrai, jau po kelių savaičių naudojimo paakių sritis įgauna  švytėjimo bei atjaunėja. Akivaizdus 10 metų odos gyvybingumo laimėjimas!

Karališkos orchidėjos ekstrakto nauda:

Reta ir gležna gėlė, žydinti tik du kartus per metus: žiemą ir pavasarį. Orchidėjos garsėja ne tik savo grožiu, bet ir neįtikėtinu ilgaamžiškumu. Jų ilgaamžiškumo paslaptis – gebėjimas apsisaugoti nuo išdžiūvimo, sugeriant drėgmę iš oro bei išsaugant gyvybiškai svarbius maitinamuosius elementus. Būtent to ir reikia mūsų odai.

Orchidėja pasižymi švelninančiomis ir drėkinamosiomis savybėmis. Tai antioksidantas, labai vertinamas dėl jauninančių savybių. Be to, ji turi ir antiseptinį poveikį. Orchidėjos taip pat pasižymi regeneracinėmis ir apsauginėmis savybėmis. Padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir gali padėti sumažinti raukšles. Jos turtingos mineralais: kalciu, magniu, cinku, geležimi ir variu.

Naudojimas:

Karališką Orchidėjų koncentratą naudokite kasdien ryte ir/arba vakare ant viso paakių kontūro. Rezultatui sustiprinti galite naudoti kartu su Christian Breton paakių eliksyru. Pirma tepkite eliksyrą, po to orchidėjų kremą.

Talpa: 10ml

Produktą galite įsigyti –  Parduotuvėse DOUGLAS

eye cream