Evody Onde 7

ONDE 7 – vilties, dosnumo, taikos bei naujos eros aromatas.

EGIPTAS. Seniausio KIFI aromato atgimimas. Yra žinoma, kad KIFI – elegantiškas aromatas, pagamintas iš smilkalų, dervų, vyno, prieskonių, medaus, razinų bei kitų įvairių komponentų buvo naudojamas Egipte apeigų tikslams.  Malonus dūminis KIFI aromatas veikė kaip atsipalaidavimo, poilsio priemonė bei padėdavo greičiau užmigti, sapnams suteikdavo malonų charakterį.

Tie, kurie naudojo KIFI aromatą, minėjo, jog saldus hipnotizuojantis dūmų aromatas, banguojantis kambaryje, sapnams pritraukdavo įdomias vizijas. KIFI buvo ypatingas aromatas, atnešantis daug malonumo, todėl EVODY kūrėjos norėjo  atgaivinti šį užburiantį aromatą ir pristatė naują aromatą ONDE 7, kurio kompozicijos bazėje dominuoja  KIFI natos.

ONDE 7 prancūzų kalboje – “7 banga”

Iš senovės rankraščių žinoma, kad KIFI aromato pagrindiniai 3 ingredientai yra MEDUS, CINAMONAS ir SANDALMEDIS.  Atsižvelgiant į šiuos ingredientus, ir buvo kuriami kvepalai ONDE 7.

ONDE 7 aromato kompozicijoje panaudota daug natūralių medžiagų, tokių kaip narcizo  absoliutas ir bičių vaškas. Be to, aromate yra gana didelė dalis gyvulinės kilmės ingrediento Castoreum (Castoreum bebrų liaukų abiejų lyčių medžiaga. Žvėrys ženklina savo teritoriją ir duoda žinoti apie save).

 Tam, kad suteikti aromatui ryškumo/ šviežumo atspalvio, kvepalų kūrėjas panaudojo bergamotę ir imbierą.

Bet geriausia dalis kompozicijoje – malonumo jausmas tuo metu, kai jūs jį dėvite. Tai esminė EVODY aromatų koncepcijos dalis – aromatas yra geras tuomet, kai žmogui malonu ir gera su juo.

KVAPO KOMPOZICIJA:

VIRŠUTINĖS NATOS: mėlynasis imbieras, narcizas, medus

ŠIRDIES NATOS: bičių vaško absoliutas, tonka medžio pupelės, gaiak medis

BAZINĖS NATOS: pačiulis, sandalmedis, muskusas, castoreum ( gyvulinės kilmės) labdanumas.

Puikiai sušildantis aromatas – lyg puodelis imbiero arbatos su citrina ir medumi šalto sezono metu.

 

Produktų galite įsigyti – Douglas  ir Private Label