Hugh Parsons Bond Street

Hugh Parsons kompanija tęsia savo tradiciją ir  pristato naują aromatą vyrams, dedikuotą vienai iš populiariausiu ir elegantiškiausiu gatvių Londone Bond Street, Mayfair rajone. Šioje gatvėje įsikūrė garsiausių prekinių ženklų parduotuvės.

 Nuo 1700 metų Bond Street buvo garsiausių ir įtakingiausių visuomenės veikėjų susitikimo vieta. Bond Street gatvėje namus turi ir keletas žinomų žmonių pasaulyje. Admirolas Haratio Nelsonas, ledi Emma Hamilton, rašytojai ir poetai praeityje gyveno šioje garsioje gatvėje.

Net ir šiandien, po daugiau nei trijų šimtmečių, Bond Street vis dar yra patraukliausia vieta ne tik vietiniams gyventojams bei ir Londono svečiams. Šioje gatvėje nepakartojamai susijungia istorijos ir elegancija.

AROMATAS

Aromato pilkos spalvos pakuotė – lengva užuomina į garsųjį Londono rūką. Aromatas atsiveria subtiliomis citrusinėmis bergamočių natomis bei lengvu Gebenių žalumos šleifu. Išraiškingumo aromato kompozicijai  suteikia neįprastas derinys vyriškoje parfumerijoje – Arabiški jazminai  ir magnolijos. Aromatui vyriškumo suteikia muskusas meistriškai suderintas su ambreto sėklomis, kedru ir baltąja ambra.

KVAPO KOMPOZICIJA

Bergamotės

Gebenės lapai

Arbata

_________

Magnolija

Arabiškas jazminas

_________

Ambretta

Muskusas

Baltoji ambra

Kedro medis

Aromatą įsigyti galite: http://www.douglas.lt