The Merchant of Venice MY PEARLS

GĖLIŲ – PUDRINIS – MUSKUSO AROMATAS

Kaip kalba pats aromato pavadinimas MY PEARLS, šios aromatinės kompozicijos įkvėpimo šaltinis yra PERLAI. Savo elegancija ir puošnumu brangieji perlai pasaulyje yra pripažinti moteriškumo simboliu. Būtent perlų vėrinys papuošė legendinės operos dainininkės Marijos Kalas kaklą, kai ji pirmą kartą pasirodė „La Fenice“ teatro scenoje.

La Divina vis dar laikoma didžiausiu XX amžiaus sopranu ir visų laikų stiliaus ikona. Marijos Kalas garbei Venecijos operos teatre „Gran Teatro la Fenice“ veikia nuolatinė paroda, dedikuota jos gyvenimui, nes buvimas Italijoje buvo vienas iš laimingiausių jos gyvenimo akimirkų ..

Brangūs perlai bei noras pagerbti išskirtinę operos dainininkę Maria Kalas, gyvybingą asmenybę, praleidusią keletą svarbių savo gyvenimo metų Venecijoje įkvėpė kūrėjus sukurti išskirtinį moterišką aromatą.

Aromatas patalpintas į elegantišką perlų spalvos flakoną, į dangaus spalvos apvalią dėžutę, kurios vidines sienas puošia teatro vaizdas, dėžutė atsiveria tarsi teatro uždanga, atidengdama flakoną tarsi dainininkę, stovinčią tarsi scenoje už kurios matosi prabangus teatro interjeras. Aukso spalvos La Fenice logotipai ant flakono kaklo užbaigia įvaizdį. Kvepalų flakonas  ir dėžutė papuošta Grand Teatro La Fenice elementais bei emblema.

 

AROMATAS, EU DE PARFUM CONCENTRÉE, 100 ml, 50ml, 10 ml. 

Pudrinį, gėlių ir muskuso aromatą sukuria subtilios ir minkštos baltų gėlių natos. Lengva, pudrinė nata atveria aromatą ir yra dedikuota garsiausiai “La Fenice” operai Traviata. Pagrindinei veikėjai Violetai, kurios vaidmenį įkūnijo Maria Kalas, dedikuotas ypatingas laukinės našlaitės akordas. Šis akordas praturtintas juodųjų serbentų natomis bei aštraus pipiro prieskoniu, suteikiančio kompozicijai  modernumo ir gaivumo.

Kiek vėliau aromatas sprogsta saldžiomis baltų gėlių natomis, harmoningai derančiomis su žalsvais rožių žiedlapių natų atspalviais, kurie savo spindesiu persmelkia aromato kompoziciją.

Galiausiai šilta, pudrinė bazė, apgaubta tonkos pupelių, santalo ir muskuso natomis su gėlių ir vaisių natomis, užbaigia aromato įvaizdį, suteikdama aromatui ilgaamžiškumą bei unikalią eleganciją.

Viršutinė nata: juodųjų serbentų pumpurų absoliutas, laukinė našlaitė, rožiniai pipirai

Širdies nata: baltos gėlės, Rosyfolia

Bazinė nata: Tonka pupelės iš Venesuelos, rezinoidas „OrPur“, kedras, sandalmedis, mahonialas.

Aromatą įsigyti galite http://www.douglas.lt bei fizinėse Douglas parduotuvėse.