UNUM _scusami_

extrait de parfum 100 ml

kvepalų ekstraktas 100 ml

Scuzami (atleisk) – vieniems tai elementarus ir aiškus, stiprus ir veiksmingas žodis, o kitiems visai nereikšmingas. Scuzami – tai daugiau nei žodis, tai garsas, jausmas, juk ne visi sugeba suklydę atsiprašyti. Tačiau beveik visada šis žodis – geriausias būdas užbaigti konfliktą.

Atsiprašymas ar atleidimo prašymas pernelyg dažnai interpretuojamas kaip paklusnumo ir silpnumo ženklas greitame kasdienio gyvenimo kelyje. Ir pernelyg dažnai mes jo vengiame, kad tik nepasiduotume pažeminimui, jog esame suklydę. Tačiau turime daugiau dirbti su savimi, analizuoti ir pripažinti savo klaidas ir galiausiai žinoti kaip prašyti atleidimo.

Gebėjimas atsiprašyti būdingas savimi pasitikintiems žmonėms, kurie nebijo „nusilenkti“ ir nusižeminti, kita vertus jie yra tikri, jog gali atsitiesti, gali tobulėti ir nebekartoti klaidų.

Nuoširdus atsiprašymas yra gilaus apmąstymo, nuomonės keitimosi pasekmė: būtina, kad jis kiltų iš širdies, pereitų per smegenis ir išeitų per lūpas, būtų kilęs iš kančios ir žaizdų. Išmokę atsiprašyti parodome orumo pilnatvę, jog galime pasikeisti, nes esame verti daug daugiau nei mūsų ankstesnis poelgis.

Fillipo Sorcinelli apibūdina _scusami_ kaip Harmoningą evoliuciją” – kūrinys dedikuotas apgailestavimui.

_scusami_  (atsiprašymas) – tai užmaršties forma, kuri rekonstruoja atmintį, išlaisvina mus iš praeities, kuri stabdo ir neleidžia judėti. Atsiprašydami mes paliekame praeitį ir galime sąmoningiau projektuoti save ateičiai.

_scusami  – sodrus, intensyvus aromatas atsiveria sultingomis saldžiomis vaisių natomis, tauriais kedro, santalo ir ambros akcentais bei rytietiškomis aštriųjų pačiulių ir jausmingo muskuso natomis.

Kvepalų kompozicijos širdis – tai prabangi gėlių puokštė iš rožių medaus, jaudinančios baltos pakalnutės, baltųjų frezijų, jausmingo ylang-ylang  (natūralus afrodiziakas) gėlių natų, kartu su prieskonių ir medžio akcentu, kurį suteikia cinamonas, kasijos sėklos ir saldaus cukraus kvapas.

Gaivus, viliojantis aromato šleifas teka saldžiomis gėlinėmis-vanilės natomis iš heliotropo, šviežių citrusinių vaisių bergamočių, citrinų, greipfrutų ir saldaus vaisių slyvų akcentu.

Aromatas:

Viršutinė nata: pačiulė, vaisių natos, muskusas, kedro medis, sandalmedis, ambra.

Širdies nata: frezija, cukrus, kasijos sėklos, rožė, pakalnutė, ylang-ylang.

Pagrindinė nata: heliotropas, citrina, slyva, bergamotė, greipfrutas.

_scusami_  – nepamiršk paprašyti atleidimo

Aromatą galite įsigyti Douglas parduotuvėse bei http://www.douglas.lt

https://www.youtube.com/watch?v=g7XzXGbv67A