Molinard Nirmala

Nuo pat įkūrimo pradžios, 1948 metais, įsikūrę Grase, pietų Prancūzijoje – kvepalų pasaulio sostinėje, Molinard tapo vienas iš seniausių ir didžiųjų Prancūzijos kvepalų prekiniu ženklu. Molinard gavo aukščiausią Prancūzijos tautos  apdovanojimą  Entreprise du Patrimoine vivant – „Gyvojo paveldo bendrovė“. Molinard perduoda savo retą kvepalų kūrimo patirtį iš kartos į kartą jau penkioms kartoms, išlieka ištikima savo vertybėms, tradicijoms, išlaiko aukštus meistriškumo ir kokybės standartus.

Maison Molinard – drąsūs ir legendiniai parfumerijos namai, pelnytai užėmė aukštą vietą Haute Parfumerie ( Aukštosios parfumerijos) pasaulyje, nes visuomet naudoja retas ir vertingas esencijas bei itin gražius flakonus. Įkvėpti novatoriška dvasia, Molinard pakeitė savo kryptį ir 1990-ųjų m. pradžioje sukūrė savo pirmąjį Gourmand gurmanišką aromatą moterims.

Naujai atkurta kvepalų klasika, pripažintas Nirmala aromatas – vienas iš gražiausių ir pavyzdinių Molinard aromatų, dabar turi naują flakoną. Jo garsiam Baccarat krištolo Diamond flakonui, buvo suteikta nauja šiuolaikiška forma – briaunuotas stiklas apkarpytais kraštais bei papuoštas moterišku aksesuaru.

KLASIKINĖ NIRMALA – ROMANTIŠKAS PASIKEITIMAS

Kerintis ir romantiškas aromatas perteikia neabejotiną jausmingumą. Lyg reto grožio deimantas, legendinė Nirmala žavi ir įkvepia. Šnabždantis aromatas sužadina jausmus ir nepalieka abejingų sielų.

Nirmala – patraukli, jausminga, aistringa, spinduliuojanti moteriška emocija. Ji stiliaus ir žavesio ambasadorė, kurį kiekviena svajoja turėti. Aromatas nukelia mus į Dievų žemę, į harmoniją su Indijos tradicijomis ir išmintimi. Legendinė deivė Nirmala atgimė, įgavusi vertingos dovanos ar gryniausio talismano formą.

Egzotiška KELIONĖ

Gurmaniškas – Gėlių – Vaisinis aromatas

Odė meilei ir Indijos žemei, Nirmala atneša gausybę kvapnių vaizdų, esančių mūsų mintyse. Įkvėpimo šaltiniai tęsiasi nuo Rytų link Vakarų, išskleidžia gyvą uoslės kraštovaizdį, praplečia tolimų horizontų pojūčius.

Aromatas lyg emocinis žodynas, paskanintas mango ir pasiflorų vaisiais, sutvirtintas salos gėlėmis, trykštantis nepaliaujama egzotika. Tai itin moteriškas eliksyras moterims, kuriame prieš žydėjimą susilieja malonus ir jausmingas vanilės ir kvapiųjų pupelių duetas.

Įsimintinas, vibruojantis ir jausmingas Nirmala aromatas – amžinoji klasika, nepamirštama meilės simfonija nesuvaldomu ir laukiniu ritmu!

Eu de Parfum 30 ml ir 75 ml

Aromatą įsigyti galite http://www.douglas.lt bei fizinėse Douglas parduotuvėse.