NOBILE 1942 Nobile 26

Gėlių, prieskoninis aromatas su subtiliu odos atspalviu. Tokį 2021 metais išleido italų nišinis kvepalų prekės ženklas Nobile 1942.

Aromatinė kompozicija įkvėpta Ispanijos, Neapolio ir Sicilijos karaliaus Karolio III iš Burbonų dinastijos įvaizdžiu [ital: Charles III de Bourbon]. Tai olfaktorinis karaliaus portretas „sovrano illuminato“ [nušvitęs karalius], kuris deklaravo, jog turi 26 galias (dorybes).

Neapoliui ir visiems Neapolio žmonėms Karolio III (dar žinomas kaip Karolis III Ispanas), valdymo laikotarpis buvo pripažintas „gražiausiu periodu“. Jei esate Piazza Dante, Dantės aikštėje Neapolyje, pakelę akis į viršų, ant baliustrados pastebėsite 26 statulas, kurias Burbonai užsakė pas italų architektą Vanvitelli pabrėžti Burbonų monarchijos didybę, 26 statulos 26 dorybėms.

Aromatas

Aromatingas karaliaus portretas prasideda citrusiniu bergamotės ir mandarino gaivumu, saldymedžio saldumu ir prieskoninių rožinių pipirų užuominomis.

Apdegusios medienos ir odos natos primena Neapolį supantį kraštovaizdį ir Karolio aistrą medžioti. Apelsinmedžių žiedų ir šlamučio natos rodo jo jausmingumą, meilę kultūrai ir menui.

Bazinėje natoje dominuoja pačiulės lapų prieskoniai, saldžiai dūminiai tonka pupelių ir vanilės atspalviai apgaubti neįprastos kavos natos byloja, kad būtent karaliaus Karolio dėka kava Italijoje tapo tikru kultu.

Viršutinė nata: bergamotė, rausvieji pipirai, saldymedis

Širdies nata: kava, apelsinmedžio žiedai, šlamutis, muskato riešutas

Pagrindinė nata: tonka pupelės, vanilė, mediena, pačiulė.

Eu de parfum 75 ml.

Aromatą įsigyti galite http://www.douglas.lt bei fizinėse Douglas parduotuvėse.