Filippo Sorchinelli

Unum- lotynų kalboje unikalus, vienintelis

Filippo Sorchinelli  –  italas, kvepalų UNUM namų įkūrėjas – daugelio talentų žmogus: nuo 13 metų jis grojo vargonais keliose katalikų katedrose Italijoje, vėliau dirbo fotografu, tapė paveikslus.  2001 metais Filippo įkūrė studiją LAVS (it: Laboratorio Atelier Vesti Sacre), kuri užsiima bažnytinių drabužių siuvimu. Studija LAVS siuvo drabužius Romos Popiežiui Benediktui XVI ir Romos popiežiui Franciškui.

2014 metais gimė pirmasis UNUM kolekcijos aromatas LAVS, kaip padėka liturginius rūbus gaminančiai įmonei, Atelier LAVS, nuo kurios viskas ir prasidėjo.

Pirmasis kvepalų kolekcijos UNUM  aromatas atsirado gerokai anksčiau nei kvepalų namai UNUM, kadangi visi bažnytiniai kostiumai bei jų priedai, pagaminti pagal užsakymą LAVS dirbtuvėse, buvo impregnuojami specialiais  smilkalais. Tai ir davė stimulą Filippo Sorchinelli įkurti UNUM kvepalų namus. Todėl pirmieji smilkaliniai kvepalai ir buvo pavadinti studijos vardu LAVS.

Vėliau gimę kvepalai yra tam tikras kūrėjo meninės aistros įgyvendinimas per aromatus: gotikos, meno, muzikos, fotografijos bei rūko.

Sukurti UNUM aromatus Filippą įkvėpė: gotika, italų matematikas Fibonači, šventieji simboliai, sakralinės muzikos harmonija bei pasaulio religijos.

UNUM – tai prekės ženklas, jungiantis meno kūrinius ir gyvenimo būdą. Tai dvasingumo ir harmonijos kelionė, nuolat ir įžūliai ieškant grožio kiekvienoje srityje.

FILIPPO SORCINELLI  vardas asocijuojasi  ne tik su nišine parfumerija, bet ir su meno pasauliu, renginiais, mada bei dizainu. Pasitelkdamas savo turimą patirtį bei meninę viziją, FILIPPO SORCINELLI  kuria šiuolaikišką gyvenimo būdą.