Teo Cabanel

1893 metais įsikūręs Boufariko mieste Prancūzijoje, prancūzų daktaras ir chemikas Teo Cabanel pašventė save kvapų esencijų, skirtų tuo metu sparčiai populiarėjančių, Eau de Cologne kvepalų kūrimui. Auganti Cabanel sėkmė atvedė jį į Paryžių, kur labai greitai jis tapo Winsdorų kunigaikštienės pagrindiniu parfumeriu.

1930 metais jo dukra nusprendė sekti tėvo pėdomis ir kurti kvepalus kaip meno kūrinius, pagal kvepalų amatininkų tradicijas, taip vadinamas “Maître Parfumeur”.

2005 metais Caroline Moncouqut nusprendė sugrįžti prie subtilių ir rafinuotų kvapų gamybos ištakų. Kartu su Jean-Francois Latty, kuris sukūrė pasaulyje gerai žinomus, daugelio pamėgtus aromatus,  ji sukūrė kvepalus apjungiančius išskirtinę kokybę, autentiškumą ir gryniausius natūralius ingredientus.

Teo Cabanel kviečia pasinerti ir iš naujo atrasti kvepalų esmę bei tikrąsias prancūziškų kvepalų tradicijas ir iš naujo atrasti subtilų rafinuotumą.

Teo Cabanel kūrėjai savo kūrinius apgaubia ypatingu rūpesčiu, todėl rezultatas itin aukštos kokybės produktai. Teo Cabanel vardas garantuoja aukščiausią aromato, buteliuko bei pakuotės kokybę ir eleganciją.

Teo Cabanel kvepalų kompozicijos gaminamos tik iš aukščiausios kokybės, 100% grynų ir natūralių ingredientų.

Tik pačios netikėčiausios ir prabangiausios esencijos įkvėpia mūsų parfumerius.

ĮKŪRĖJAI

Caroline Ilacqua, valdybos pirmininkė, Teo Cabanel brend’o įpėdinė, gimė Prancūzijoje, Fontainebleu  mieste, po ilgų sudijų tarptautiniuose Prancūzijos ir Dublino Verslo universitetuose 1981 metais ji gavo aukštojo mokslo diplomą.

TEO CABANEL kompaniją ji paveldėjo kai jai sukako vos 22 metai. Aromatų pasaulis ją užbūrė nuo ankstyvo amžiaus.  Caroline niekuomet negalvojo, kad viena diena ji taps šio brend’o savininkė ir tai taps jos profesija, baigusi mokslus ji pradėjo dirbti reklamos agentūroje Dubline.  Kai mirė jos krikštamotė – Teo Cabanel’io dukra –’TEO CABANEL’ brend’o įpėdinė, Carolina nurarė susieti savo gyvenimą su kerinančia parfumerija.

Lemtingu galima laikyti netikėtą susitikimą su parfumeriu Jean-Francois Latty, tai ir buvo priežastis pradėti didžiąją kelionę į kvepalų pasaulį. Stipriai rizikuodama prestižiniu TEO CABANEL palikimu, Caroline davė valią savo kūrybai ir viskame ieškojo kokybės.

Ji mėgsta sakyti, kad kūrybiškumas jos varomoji jėga. Svarbiausia brandinti naujas idėjas, kurios ateina iš atminties bei kelionių, bet ne iš marketingo teorijos.

Jean-Francois Latty Baigęs mokslus Graso Parfumerio Institute ( Roure Perfume Institute) Jean-Francois Latty pradėjo dirbti kompanijoje ROURE Paryžiuje, kurioje  sukurė savo pirmuosius aromatus: Givenchy III, Drakar, Guy Laroche, YSL for men.

1970 metais jį pasamdė kompanija IFF, čia jis sukūrė tokius aromatus kaip Portos (Balenciaga), Estivalia (Puig), Eau Dynamisante ( Clarins), Lancaster, ir t.t.

1987 metais, Jean –Francois Latty  Takasago kompanijos prašymu pradėjo kurti tokius žymius kvepalus kaip JAZZ (YSL), Universo and Avatar ( COTY), Love Story (Ferraud), Background ( Jil Sanders).

Būdamas ištikimas ir visiškai atsidavęs natūraliems ingredientams Jean –Francois Latty nusprendė tapti TEO CABANEL oficialiu parfumeriu.

Kokybė nesuderinama su kompromisu!  Toks yra Latty motto ir jo kūrybos filosofija. Taigi, jo sukurti kvepalai nėra kilę iš marketingo trendo ar slenkančios mados.

eo Cabanel kūriniai gimė iš aukščiausios kokybės ingredientų ‘santuokos’, šiandien tai retenybė. Kur dar, jei ne Grase,  parfumerijos industrijos lopšyje sutelktas pasaulyje žinomų kvepalų ‘kapitalas’ pagal gryniausias Prancūziškų kvepalų gamybos tradicijas.

Daugeliui gerai žinoma, kad Grase išliko tikrosios kvepalų gamybos tradicijos, bei išgaunami natūralūs ingredientai naudojami parfumerijos industrijoje.

Abu žingsniai: atranka ir gamyba turi pereiti Jean Francois Latty eksperto testą.

Teo Cabanel  gaminami aromatai turi  85-95% natūraliųjų esencijų. Kuriant  vieną kvepalų aromatą  kompanija naudoja 45 skirtingų esencijų, ir tai yra didžiulis skaičius, kai dauguma kompanijų naudoja tik  5-15, taip pat daug kainuoja ir žaliavos. Pavyzdžiui, natūralaus rožių aliejus kaina yra apie 8000 eurų už 1 kg, irisų vaško – 10000-15000 eurų,  jazmino – 6000-8000 eurų už 1 kg.

Visus Teo Cabanel produktus rasite čia
Parduotuvių sąrašas