BLAUER UN1T3D

UN1T3D (UNITEDjungtinis) tai nėra paprasta citata, tai išdidus prekės ženklo Blauer kreipimasis, raidinis skaitmeninis kodas UN1T3D kilęs iš brendo militaristinio paveldo, kuris neša teigiamą žinutę sąjungoms: įsimylėjusių porų, šiuolaikiniams vaikinams ir merginoms, kalbantiems ir rašantiems trumpinių, emocijų ir kodų kalba. PASAULINE kalba. Šis kvepalų dvynys skirtas širdims, žinančioms kaip mylėti nepaisant karo, siaučiančio terorizmo, socialinių ir rasinių skirtumų, grėsmių bei prietarų. Pasilik – Būk VIENINGAS

Aromatas MOTERIMS

Gaivi vaisinių ir gėlinių natų kaskada.

Šią modernią kompoziciją pradeda kriaušių ir saldžiųjų aviečių natos. Širdies natoje – romantiškų rožių ir svaiginančių ylang ylang bei baltosios gardenijos gėlių derinys. Kerintį šleifą sukuria sandalmedis, ambra ir muskusas.

Viršutinė nata: kriaušė, avietė

Širdies nata: Damasko rožė, ylang ylang, baltoji gardenija

Pagrindinė nata: muskusas, sandalmedis, ambra.

EDT 50 ml ir 100 ml.

Aromatas VYRAMS

Gaivus, prieskoninis‚ ‘fužerinis’ aromatas.

Ryškus bergamočių kvapas susipina su žaismingais žaliųjų obuolių tonais, kuriuos pagyvina elemi ir kardamono pikantiškas gaivumas. Kompozicijos širdį sustiprina svaiginantis lipniasėklio (pittosporum) aromatas, apsuptas smilkalų ir odos natų intarpais. Svaiginančią medžio bazę sukuria kedro, pačiulio ir ąžuolo samanų derinys kartu su ambros ir švelnaus muskuso atspalviu.

Viršutinė nata: bergamotė

Širdies nata: žalieji obuoliai, melionas

Pagrindinė nata: kardamonas, Malaizijos pačiulis, muskusas, ambra, ąžuolo samanos, kedro medis.

EDT 50 ml ir 100 ml.

Parfumeriai:

Luca Maffei sukūrė daugiau nei penkiasdešimt aromatinių kūrinių, ypatingai nišinių kvepalų segmentui, laimėjo du svarbius tarptautinius apdovanojimus. Įkvėpimą kūrybai randa viskame, kas yra aplink jį, o ypač gamtoje ir gėlėse. Myli klasicizmą, ‚vintažą‘, tačiau taip pat jį traukia modernusis menas ir aukštųjų technologijų pasaulis. Svajoja sukurti ateities aromatą.

Barbara Wittig priklauso Drom šeimai nuo 1979 m. Pradėjusi karjerą nuo parfumerio asistento ir perėjusi į vyresniojo parfumerio statusą, pasižymi aistra, atsidavimu ir talentu. Mėgsta keliauti, ypač į vietas, kurios turtingos parfumerijos ir žaliavų istorijos. Dievina madą, Itališkus sodus ir jų virtuvę.

 

Aromatus įsigyti galite http://www.douglas.lt bei fizinėse Douglas parduotuvėse.