BLAUER UN1T3D STATES

UN1T3D STATES aromatų koncepcija siejama su prekės ženklo istorija.

Amerika – tai tarsi įdomi ir ilgai nesibaigianti kelionė, puiki nuotaika jauniems, dėl nieko nepergyvenantiems žmonėms, kuriems visas pasaulis vis dar atrodo kaip sapnas: „Amerikos svajonė“. Jie gyvena tarp realaus ir virtualaus pasaulio, aktyviai naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis, funkcinės bei estetinės paskirties daiktais. Jie yra reiklūs ir juos lepina daugybė įvairių pasiūlymų. Jie nori išsiskirti ir mėgautis gyvenimu.

Grafinis moteriškų ir vyriškų kvepalų buteliuko dizainas sukurtas taip, kad stovint kartu, sukuria Amerikos vėliavą.

Aromatas MOTERIMS

Gurmaniškas, gėlių aromatas.

Romantiško, bet ryžtingo aromato kompoziciją pradeda citrusinių vaisių ir juodųjų serbentų sultinga energija, vėliau prasiskverbia aksominis rožės, vilkdalgio (orris) ir osmanto (osmanthus) gėlių garsas. Saldi gurmaniška karamelė, vanilė ir pačiulio natos suteikia aromatui rafinuotumo ir elegancijos.

Viršutinė nata: bergamotė, juodieji serbentai, mandarinas

Širdies nata: rožė, vilkdalgis, kvepenė

Pagrindinė nata: : pačiulis, vanilė, ambra, karamelė.

EDT 50 ml ir 100 ml.

Aromatas VYRAMS

Išskirtinė “Cardamomo Jungle EssenceTM” laukinio kardamono esencija, sultingų bergamočių ir kvapniųjų muskato riešutų mišinys atveria šį modernų ir rafinuotą vyrišką aromatą. Širdis sprogsta laukinių levandų, prieskoninio geraniumo ir kerinčių apelsinų žiedų glėbyje. Visos natos švelniai paguldomos ant kreminio sandalmedžio, prabangaus kašmyro medžio ir minkštų lorenox sakų. Nepakartojamas dinamiško ir dominuojančio vyro žavesys.

Viršutinė nata: laukinio kardamono esencija, bergamotė, muskatas

Širdies nata: laukinės levandos esencija, geraniumas, apelsinmedžio žiedlapiai

Pagrindinė nata: sandalmedis, Kašmyro medis, lorenox (sakai).

EDT 50 ml ir 100 ml

Parfumeriai:

Alexandra Monet

Alexandra baigė ISIPCA prancūzų parfumerijos mokyklą, dirbo Drom kvepalų gamintojo kompanijoje Paryžiuje ir Miunchene. Jos karjera su Drom prasidėjo praktikos metu ir sunkiu darbu bei atsidavimu Alexandra tapo parfumere. Savo žinias ir parfumerinį smalsumą ji realizuoja kurdama puikias aromatines kompozicijas kvepalams, plaukų priežiūros produktams, oro gaivikliams ir audinių priežiūrai.

Alex Lee

Gimė Kalifornijoje. Medicinos studijų metu Aleksas suprato, kad kvapai natūraliai sužadina jo jausmus, kvapai jam atstojo emocinę medicinos formą. Jis nusprendė vykti į Prancūziją, Grasą, kur 2008 m. buvo priimtas į Graso parfumerijos institutą, o vėliau į ISIPCA parfumerijos mokyklą. 2013 m. Aleksas nugalėjo jaunųjų parfumerių konkurse „Eseksencijos kvapas – 5 metai meistriškumo“. Jis specializuojasi retų kvapiųjų medžiagų srityje.

 

Aromatus įsigyti galite http://www.douglas.lt bei fizinėse Douglas parduotuvėse.