Carven Paris – Sao Paulo

Carven Parfums kompanija, pagerbdama Madam Carven aistrą kelionėms, vietovėms, nagrinėdama jos kelionių nuotraukas, prisiminimų dienoraščius, sukūrė ypatingą, septynių kelionių aromatų kolekciją: 7 vietovės, 7 aromatai, 7 kelioninės užrašai, 7 nepamirštami įspūdžiai, 7 uoslės kelionės.

Kiekvienas flakonas savo spalva atspindi aromato dvasią bei pasakoja savo istoriją.. Auksinis siūlas, lyg prabangi apykaklė, puošia kamštelio kaklelį, o juostelė – nuoroda į  CARVEN šeimą. Ant kiekvienos kolekcijos dėžutės įspaustos spalvotos juostos, pasakojančios apie kelionę ir prisiminimus apie suknelę. Duoklė kelionėms, šiuolaikiška ir išskirtinė kvepalų kolekcija, įkvėpta nuostabių Madame Carven atsiminimų apie keliones ir jos paveldo.

 

PARIS-SAO PAULO- kelionė į Brazilijos sostinę San Paulą.

Paryžius – San Paulas

Sustojimas Brazilijoje. Didžiulis triukšmas, daugybė žmonių gatvėse, jų jausmai pulsuoja sambos ritmais, muzikos kalba, atsitiktiniai pokalbiai, naktinis gyvenimas, gyvenimas verda didžiausiu greičiu.

PARIS-SAO PAULO aromatas – lyg spalvingos džiunglės, kur susilieja bergamotė, romas ir cinamonas, o kardamono sėklos bei rausvos rožės užauga slapčia, palengva išvešėja apelsinmedžio žiedų ir pačiulio natos, o tonka pupelės bei vanilė subrandina aromatą. Tai gurmaniškas aromatas.

Inspiracija – pustas sijonas su haliucinacinėmis gėlėmis.

Cinamonas – sodrus, geidulingas, aistringas ir šiltas kaip tolimųjų kraštų saulė.

Kardamonai- potraukis. Apgaubiantis, saldus, lengvai prieskoniais dvelkiantis aromatas. Žadina sielą ir skatina dalintis.

Kiekis: 100 ml eu de parfum.