ILK

Kvepalai įkvėpti žmogaus prigimties su visais jo vidiniais prieštaravimais.

Kokia absurdiška ir magiška žmogaus prigimtis (Bendžeminas Zanderis)

PRIEŠTARAVIMAS AROMATUOSE

ILK  – jaunas, nišinės parfumerijos brandas. Tiek jam, tiek jai, suderintų aromatų kolekcija yra įkvėpta įtaigiais pasakojimais apie žmogaus prigimtį.

Kvepalų gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai, derinamos harmoningai skambančios klasikinės bei išskirtinės stebinančios savo kvapais natos, o pakuotės dizainas itin gerai apgalvotas. Kvepalai ir jų pakuotė gaminami Jungtinėje Karalystėje, ne didesniu 80 km atstumu tarp gamybos vietų.

Aromatų kolekcija sudaro 8 kvepalai – 4 suderintos poros.

Kiekvieną porą sudaro prieštaringi, bet harmoningai suderinti aromatai, įkvėpti emocijų ar asmenybės savybių. Abu poros aromatus galima derinti tarpusavyje ir gauti nuostabų efektą, unikalų, išskirtinį, kiekvieną kartą vis kitokį, kurio neturės niekas kitas.

ILK siūlo mums išskirtinę galimybę žaisti su savo kvepalais, lygiai taip kaip mes žaidžiame su nuotaika, aplinka ir savo norais.

AROMATAS – TATUIRUOTĖ

 ILK suteikia galimybę, nors tik trumpam, tapti menininku. Kvepalai tarsi tatuiruotė, paverčianti mūsų odą drobe, ant kurios subtilūs ir rafinuoti žmonės tapo meno kūrinius.

Emocijas, asmenybės bruožus, įkvepiančias įdomias istorijas mes galime perteikti per kvapų natas, sustabdyti akimirką bylojančią, jog „šis kvapas sukurtas kaip tik man“.

ILK siūlo būti drąsiu, išraiškingu ir išskirtiniu, pasirenkant kvepalus sau.

Autoriai

 „Norime įkvėpti kitus naudoti kvepalus tam, kad giliau išgyventų reikšmingas akimirkas, ryškias emocijas, kad padėtų papasakoti istorijas įtraukiant visus pojūčius. Kvepalai neturi būti Kalėdinė dovana, didžiulis buteliukas, kai laukiame kada jis pagaliau baigsis, lyg būtų grožio rutinos smulkmena. Tai gali ir turėtų būti daugiau – savęs išreiškimas aromatais.“

AMATININKAI IR KŪRĖJAI

ILK didžiuojasi tuo, kad remia mažus, nepriklausomus Didžiosios Britanijos gamintojus ir tiekėjus. Rankų darbo mediniai kamšteliai yra pagaminti amatininkų Jorkšyro mieste, rankų darbo kvepalų dėžutės pagamintos Lesteršyre, o kvepalai išpilstyti nedideliame fabrike Lincolnshire Wolds mieste. Visi kvepalų komponentai išskirtinai prabangūs. Tai galima pajusti vos paėmus dėžutę į rankas.

MES MYLIME SAVO PLANETĄ

 Manome, kad savaip galime padėti kurti tvaresnę ateitį. Ėmėmės veiksmų, užtikrinančių, jog elgiamės sąžiningai.

Visi mūsų kvepalai kuriami neišnaudojant gyvūnų. Visos mūsų pakuotės ir jos komponentai yra perdirbami ir (arba) pagaminti iš perdirbtos pakuotės. Stiklas turi minimalų poveikį aplinkai. Viskas pagaminta JK 80km spinduliu.

Taip pat susivienijome su „World Land Trust“ organizacija, kad sumažintume anglies dvideginio kiekį  ir paremtume 20 000 hektarų Vietnamo atogrąžų miškų išsaugojimą.

Mes ir toliau ieškome partnerystės, kad sugrąžintume gamtai tai, ką paimame.