ESSE STRIKES THE NOTES Vittoria

V I T T O R I A – “Veidrodėli veidrodėli, pasakyk, kas kilnesnis ir gražesnis?”

Šypsausi ir jaučiuosi graži. Man nereikia veidrodžių, kad tai suprasčiau, aš pati sau esu griežčiausia teisėja. Grožis – tai mano proto būsena. Jis persmelkia mane.

Tu esi graži, kai apie tai negalvoji, kai nesistengi kontroliuoti kiekvieno žingsnio; esi spektaklio scenaristė  ir aktorė, spektaklio, kurio pavadinimas yra ‘tavo grožis’. Tu esi graži, kai labiau pasitiki savo vidiniu jausmu nei savo protu, kai esi dėmesinga ir rūpestinga.

Nepamiršk, svarbiausia jaustis komfortiškai savo pačios kūne. Išdidžiai rodyk pasauliui originaliąją “savęs“ versiją ir nebandyk pasiversti kažkieno kopija. Tu esi graži tokia, kokia esi.. Tiek daug kovų norint laimėti karą. Yra karai, kurie niekada nesibaigia, kiti baigiasi tik prasidėjus. Bet svarbiausia pergalė – įgyti pasitikėjimo savimi. Šis pasitikėjimas yra pagrindinis TAVO grožio elementas ir nesvarbu ar kitas pasaulis tai mato. Tavo grožiu verta dalintis su tuo, kas gali tai įvertinti. Niekada neprarask pasitikėjimo savimi. Mylėk save ir pasitikėk savimi.

VITTORIA – Nuostabus, saulėtas, ryškus ir elegantiškas baltų gėlių aromatas su pikantiškomis rausvųjų pipirų ir sultingų citrusų natomis.  Įvairių gėlių derinys sukuria žydinčių liepų efektą; geltonas, saldus ir viliojantis. Spindinti gėlių puokštė, įvyniota į subtilų ir minkštą muskuso debesį.

TU NUOSTABI!

Aromatas:

Viršutinis akordas: rožė, saldus apelsinas, greipfrutas, vyšnių žiedlapiai

Širdies akordas: jazminas, bijūnai, šafranas, gardenia, prožirnis

Pagrindinis akordas: baltasis muskusas, ąžuolo samanos, pilkoji ambra, ambretos sėklos.

100 ml eu de parfum

Aromatą įsigyti galite http://www.douglas.lt bei fizinėse Douglas parduotuvėse.