FURLA

FURLA FRAGRANCE  kvepalų kolekcija – tai naujas prekinio ženklo projektas, kuriame susipina tradicijos su šiuolaikiškumu, itališkos šaknys su tarptautine vizija.

FURLA mados visatai susiliejus su MAVIVE kvepalų pasauliu, gimė aukštosios parfumerijos kolekcija.

Menas ir grožis – šios kolekcijos sinonimas, žaliavų subtilumą ir kūrybinius procesus derinantis su visame pasaulyje žinomo FURLA prekės ženklo kompetencija.

FURLA FRAGRANCE aromatų kolekcija dedikuota aistringai viso pasaulio moteriškai auditorijai. Koncepcija įkvėpta vienu žymiausiu ir prestižiškiausiu Itališkos architektūros simboliu Arch, unikalus ir nesenstantis arkos formos dizainas, kurio paprastos elegantiškos linijos idealiai atspindi prekės ženklo FURLA paveldą ir stilių. Kiekvienas pastelinės spalvos kvepalų flakonas pagerbia FURLA spalvų paletę, suteikdamas kiekvienam kvapui elegancijos ir išskirtinumo.

Penki aromatai, penki prekės ženklo kodai – unikalus ir nesenstantis dizainas. Kvepalų kolekcijos asortimentą sudaro 3 dydžiai: 100 ml, 30 ml ir 10 ml.  Kelioniniai dydžiai 30 ml ir 10 ml  patogūs naudotis keliaujant.

Penki  Eau de Parfum, kvapiojo vandens, koncentracijos kvepalai idealiai reprezentuoja Furla moterį skirtingose pasaulio vietose, kuriose dominuoja skirtingos kvepalų tendencijos ir mados. Kvepalų pavadinimas primena savitas moteriškas asmenybes, tad kiekviena moteris gali atpažinti save:

Magnifica – intensyvus ir elegantiškas aromatas, Romantica – subtilus, rafinuotas aromatas, Preziosa – prabangus, gracingas aromatas, Irresistibile – švelnus ir šiuolaikiškas aromatas, Favolosa – modernus, putojantis aromatas.

Aromatus įsigyti galite http://www.douglas.lt