Hugh Parsons

Vis didėjanti painiava rinkoje bei jos prisotinimas įvairiais “brendiniais” produktais įstumia į rinką naują reiškinį – nišinius produktus, kurie siūlomi kaip alternatyva komerciniams produktams.

Nišinės parfumerijos esmė – MENAS ir KŪRYBIŠKUMAS.

Rinka perpildyta ‘brendine’ parfumerija ir vartotojams sunku atskirti bei pasirinkti jam tinkamą “personalizuotą” aromatą, nes pasirenkant produktą tarp vartotojo ir produkto atsiranda emocinis ryšys.

Istorija prasidėjo praėjusio amžiaus pradžioje Londone,  kosmopolitiškame  ir negailestingame, bet tuo pačiu nutolusiame nuo asketiškos elegancijos mieste.

Misteris PARSONS savo jaunystę pašventė tarnybai armijoje. Jį taip sužavėjo pareigūnų uniforma bei uniformos aksesuarai, kad 1925 m. jis nusprendė įkurti savo įmonę, kuri specializavosi neeilinių (retų) kaklaraiščių kūryba, bei manieringos kaklaraiščių kultūros puoselėjimu.

Hugh Parsons kvepalai tęsia šią manieringą koncepciją glaudžiai susijusia su vyriškų stiliumi. Todėl net kvepalų buteliukas primena gertuvę.

Hugh Parsons kvepalų dinastija prasidėjo nuo mišku dvelkiančio aromato BLUE, vėliau buvo sukurti kiti aromatai,  tenkinantys  įvairesnio skonio klientus.

Aromatus įsigyti galite: http://www.douglas.lt