Hugh Parsons Bond Street

Vis didėjanti painiava rinkoje bei jos prisotinimas įvairiais “brendiniais” produktais įstumia į rinką naują reiškinį – nišinius produktus, kurie siūlomi kaip alternatyva komerciniams produktams.

Nišinės parfumerijos esmė – MENAS ir KŪRYBIŠKUMAS.

Rinka perpildyta ‘brendine’ parfumerija ir vartotojams sunku atskirti bei pasirinkti jam tinkamą “personalizuotą” aromatą, nes pasirenkant produktą tarp vartotojo ir produkto atsiranda emocinis ryšys.

Istorija prasidėjo praėjusio amžiaus pradžioje Londone,  kosmopolitiškame  ir negailestingame, bet tuo pačiu nutolusiame nuo asketiškos elegancijos mieste.

Misteris PARSONS savo jaunystę pašventė tarnybai armijoje. Jį taip sužavėjo pareigūnų uniforma bei uniformos aksesuarai, kad 1925 m. jis nusprendė įkurti savo įmonę, kuri specializavosi neeilinių (retų) kaklaraiščių kūryba, bei manieringos kaklaraiščių kultūros puoselėjimu.

Hugh Parsons kvepalai tęsia šią manieringą koncepciją glaudžiai susijusia su vyriškų stiliumi. Todėl net kvepalų buteliukas primena gertuvę.

Hugh PARSONS kvepalų dinastija prasidėjo nuo mišku dvelkiančio aromato BLUE, vėliau buvo sukurti kiti aromatai,  tenkinantys  įvairesnio skonio klientus.

NAUJIENA

Hugh Parsons kompanija tęsia savo tradiciją ir pristato naują aromatą vyrams, dedikuotą vienai iš populiariausių ir elegantiškiausių gatvių Londone Bond Street, Mayfair rajone. Šioje gatvėje įsikūrė garsiausių prekinių ženklų parduotuvės.

Nuo 1700 metų Bond Street buvo garsiausių ir įtakingiausių visuomenės veikėjų  susitikimo vieta. Bond Street gatvėje namus turi ir keletas žinomų žmonių pasaulyje. Admirolas Haratio Nelsonas, ledi Emma Hamilton, rašytojai, ir poetai praeityje gyveno šioje garsioje gatvėje. Net ir šiandien, po daugiau nei trijų šimtmečių, Bond Street vis dar yra viena patraukliausių vietų ne tik vietiniams gyventojams, bet ir Londono svečiams. Šioje gatvėje puikiai susijungia istorija ir elegancija.

Pilkos spalvos pakuotė – lengva užuomina į garsųjį Londono rūką.

Aromatas atsiveria subtiliomis citrusinėmis bergamočių natomis bei lengvu Gebenių žalumos šleifu. Išraiškingumo aromato kompozicijai  suteikia neįprastas derinys, naudojamas vyriškoje parfumerijoje – Arabiški jazminai  ir magnolijos. Aromatui vyriškumo suteikia muskusas meistriškai suderintas su ambreto sėklomis, kedru ir baltąja ambra.

Notting Hill – vienas iš prieštaringiausių senojo Londono rajonų, kur konservatyviausia angliška dvasia susilieja su atvykėliais, ieškančiais laimės lietingame Albione (Didžiosios Britanijos seniausias salos pavadinimas). Oras čia kupinas kūrybiškumo, maištingumo ir absoliučios laisvės. Vietinėse parduotuvėse galima rasti įvairiausių vaisių ir daržovių. Tatuiruočių salonai skleidžia kraujo, dūmų ir karštų dažų kvapus. Antikvariniai knygynai dusina lankytojus dulkėtu senų knygų puslapių kvapu, o antikvarinės parduotuvės lankytojus vilioja karčiu, restauruotų baldų lako ir šlapios kreidos aromatu.

Tai Londono dalis pilna gyvybės… vieta, kurioje niekas nemiega, todėl kiekvienas gyvenimo momentas neša energijos užtaisą. Siauros gatvelės, pilnos spalvų ir džiaugsmo bei šiek tiek pakvaišusios.

Naujas Hugh Parsons aromatas Notting Hill gimė iš šios vizijos. Gaivios ir intriguojančios natos perteikia energiją, gyvybingumą ir magiją kiekvienam, kuris jį dėvi. Aromatinę kompoziciją sudaro citrusiniai – prieskoniniai bergamočių akordai, citrusinių gėlių bei imbiero natos, kruopščiai sumaišytos su jūros vandeniu, bei saldaus pačiulio gaiva su baltuoju  muskusu.

Aromatas sukurtas konservatyviems, pasitikintiems savimi, ramaus būdo, bet vidumi stipriems vyrams, kurie bendrauja neveidmainiaudami tiek šeimoje, tiek viešumoje, tiek įvairiuose susitikimuose.