UBUM but not-today

Naujausio Filippo Sorcinelli aromato but_not-today įkvėpimu tapo žinomas Ridley’o Scott’o trileris Hannibalas, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Entoni Hopkinsas ir Džuljana Mur. Filmo herojus sieja maniakiška vienas kito trauka. Štai todėl but_not-today aromatas suvokiamas kaip neabejotinos meilės kvapas tarp aukos ir plėšrūno, meilės, kurios neįmanoma nutraukti.

Kvepalų pavadinimui panaudota frazė iš šio filmo pirmtako “Avinėlių tylėjimo”, kuomet daktaras Hanibalas Lektorius, jo aplankyti atėjusiai agentei Klarisei, ištarė: “…tu gi naudoji Evien kūno kremą ir paprastai kvepiniesi L’air du Temps, bet ne šiandien (ang. …but not today)”. Šis kadras  užfiksuoja akimirką – nekaltumą esantį šalia nuodėmės.

Aromato sudėtyje yra 47 komponentai imituojantys kraujo kvapą ir 15 komponentų, kvepiančių lelijomis, kurios glaudžiai asocijuojasi su Florencija. Tai mylimiausias Lektoriaus miestas, kuriame 2001 metais buvo nufilmuotas filmas ir 2018 metais pristatytas aromatas but_not-today.

Itin ekstravagantiškas, labiau vyriškas, tačiau jeigu moteriai – tai fatališkai, su skaisčiais lūpų dažais ir vyrišku kostiumu ant nuogo kūno. 

Aromatas – plėšrūnas, iš pradžių juntamos agresyvios gyvulinės kilmės natos, vėliau įsimaišo gaivios švaros natos, kurios sukuria RETRO pojūtį.

Pagrindinės aromato natos: metalas, lelijos, jazminai, oda, castoreum (gyvulinė nata), gvazdikai.

Koncentracija: kvepalų ekstraktas 100 ml