BLAUER UN1T3D CAMOU

CAMOU koncepcija susijusi su Blauer prekės ženklo istorija, kuri prasideda Bostone 1936 m. Tuomet ji tapo JAV kariuomenės ir policijos uniformų tiekėja. Tradicinės karinės uniformos visada turėjo apsauginę spalvą bei dažymo techniką, geriau žinomą kaip skiriamasis kamufliažas, kurį daugelį metų naudojo ir naudoja garsūs mados ženklai.

Kamufliažas yra Blauer sinonimas ir nuolat dominuoja kolekcijose, adaptuotas ir  pritaikytas madai, su adaptuotomis spalvomis ir formomis, tad natūralu, jog trečioji UNITED aromatų kolekcija skirta CAMOU ikoninei koncepcijai. Kamufliažas yra įtaigus ir ‚kietas‘ (jaunimo terminais), ir būdingas Blauer USA prekės ženklui.

Aromatas MOTERIMS

Gėlių, gurmaniškas aromatas.

Energingas, moteriškas aromatas atsiveria nuostabiu, gaivinančiu mandarino, juodųjų serbentų ir ryškių raudonų vaisių fontanu. Širdies natoje svaiginanti apelsinų žiedų, gardenijos ir tuberozės gėlių puokštė, kuri sustiprina aromato skambesį ir suteikia jam intensyvumo. Galutinis aromato akordas – išskirtinis medienos, sandalo ir kedro derinys su lengvu vanilės ir muskuso natomis.

Viršutinė nata: : mandarinas, juodieji serbentai, raudonieji vaisiai

Širdies nata: apelsinmedžio žiedai, gardenija, kvapioji tuberozė

Pagrindinė nata: sandalmedis, kedro medis, vanilė, muskusas.

EDT 50 ml ir 100 ml

Aromatas VYRAMS

 Medžio, rytietiškas

CAMOU aromatas vyrams – tikras emocijų pliūpsnis! Kerintis rožinių ir juodųjų pipirų derinys, persipinantis su lengvomis citrusinėmis natomis. Kompozicijos širdyje lengvai skamba raminantis levandų žiedų kvapas, kurį papildo ryški našlaitės lapų nata.

Ambros, sandalo ir kedro medžių natos atskleidžia pagrindinį kvapo charakterį – stilingas ir ryžtingas vienu metu! Greitas ir gaivus įstojimas kontrastuoja su galinga ir patogia evoliucija, simbolizuojančia įtaigų kamufliažinio stiliaus esmę.

Viršutinė nata: juodasis pipiras, laukinio rožinio pipiro esencija, citrina

Širdies nata: našlaitės lapai, rozmarinas, laukinės levandos esencija

Pagrindinė nata: kedro medis, ambra, sandalmedis.

EDT 50 ml ir 100 ml.

Perfumeriai:

Veronique Nyberg

Įkvėpta vizualaus meno, skulptūrų ir gamtos, Véronique laikosi mokslinio požiūrio į kvepalus, todėl įstojo į IFF parfumerijos mokyklą, o vėliau tapo „Fine Fragrance MANE EAME“ kūrybos direktore. Ji tikra uoslės karalienė. Tai tobulas priešingybių susiliejimas: jos kūrybos stilius grindžiamas subtilia pusiausvyra tarp emocijų ir racionalumo, intuicijos ir apčiuopiamumo, chemijos ir būrimo, įgimto ir išmokto talento. Šiandien, nors įgimtas talentas leido jai tapti pasaulinio garso parfumere, Véronique vis dar išlieka ištikima savo pirmajai meilei: menui.

Antoine Lie

Augęs šeimoje, neturinčioje jokio ryšio su parfumerijos pramone, Antoine nuo mažens žavėjo uoslė. Jautrumas kvapams jį jau 12-kos metų amžiaus paskatino atrasti parfumerio, kitaip dar vadinamą „nosies“ profesiją. Baigęs chemijos mokslus, jis lankė Givaudan parfumerijos mokyklą Šveicarijoje, ten ir pradėjo savo parfumerio karjerą, kur dirbo iki 2011 m. Nuo 2018 m. jis bendradarbiauja su „Atelier Fragranze Milano“.

 

UN1T3D CAMOU reklaminės kampanijos idėja

Vizualinė kamufliažinė kampanija įkvėpta švarios ir šiuolaikinės Blauer komunikacijos. Kamufliažas yra išskirtinis Blauer mados reprezentacinis veidas, dėl to jis naudojamas ir kvepalų kampanijoje. Modelių kūnai dekoruoti kamuflažo piešiniais, kurie tarsi nuostabus virusinis šokas, perduodamas nuo Jo Jai!

 

Aromatus įsigyti galite http://www.douglas.lt bei fizinėse Douglas parduotuvėse.