The Merchant of Venice FLAMANT ROSE

GĖLIŲ IR VAISIŲ AROMATAS

Flamingas grakštus ir didingas paukštis su ryškiai rožinės spalvos plunksnomis daugelyje kultūrų laikomas gyvenimo simboliu. Tai pusiausvyros, meilės ir saulės metafora. Šis paukštis visais laikais savo nepaprasta elegancija įkvėpdavo poetus ir menininkus.

LADY GAGA

THE FLAMINGO DRESS

By Valentino

 

Kurdami naują aromatą FLAMANT ROSE kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš grakštumo, harmonijos ir pozityvumo simbolio flamingo. Kūrėjų tikslas iš naujo interpretuoti kai kuriuos ikoninius prekinio ženklo The Merchant of Venice gimtojo miesto Venecijos elementus, tokius kaip  lagūna – Venecijos miesto ypatingą vietą kur flamingai mėgsta burtis. Stilius, dėmesys detalėms, brangios žaliavos turinčios didelę kvapiųjų medžiagų koncentraciją dominuojančią išskirtinėje Murano aromatų kolekcijoje. Elegantišką, ryškių tonų flakoną puošia rausvos spalvos plunksna. Speciali aukso spalvos dėžutė, kuri atsidaro tarsi užuolaidos, atverdamos angoje pasislėpusį pagrindinį kūrybos veikėją.

Aromatas

 Aromatas primenantis pasivaikščiojimą basomis promenadoje saulėlydžio metu.

Gaivi, citrusinė aitriųjų apelsinų ir verbenų viršutinė nata nuramina pojūčius bei suteikia jausmams švelnų vėsinimą, kuri akimirksniu virsta apgaubiančiu šiltu, žydinčių apelsinmedžių žiedų apkabinimu. Abrikosai kartu su pelargonijų (geranium) gėlių žiedlapiais įtraukia į švelnias dreifuojančias Tonka pupelių bei šiltas muskuso ir medžio natas.

Viršutinė nata: mandarinai, aitrieji apelsinai (petitgrain), verbenos

Širdies nata: apelsinmedžio žiedlapiai, pelargonijos (geranium), abrikosai

Bazinė nata: tonka pupelės, muskusas, pačiulė.

Kiekis: 100 ml eu de parfum

Aromatą įsigyti galite http://www.douglas.lt bei fizinėse Douglas parduotuvėse.